در این وب سایت کوشیده ایم تا خدمتی نو را به شما هموطنان گرامی ارائه دهیم. وکیل یاب یک سامانه بسیار کاربردی است که به وکلای زحمت کش این امکان را می دهد تا خود را بصورت ملی در این سامانه معرفی نمایند و بتوانند به اشخاص نیازمند به جامعه حقوقی نزدیک تر شوند.

ما در این وب سایت به شما کمک می کنیم تا بهتر و واضح تر در معرض دید موکلین قرار بگیرید و همچنین این سامانه در تلاش است کانونی بین المللی را جهت ارتباطات بین وکلای ایران و جهان راه اندازی نماید.

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق منوی تماس با ما در میان بگذارید. 

ثبت نام وکلا در سایت

 

وب سایت بین المللی وکیل یاب در دسترس قرار گرفت. (زبان انگلیسی)

هم اکنون می توانید همانند وکلا از گزینه ثبت نام دفتر حقوقی اقدام نمایید.

لازم به ذکر است هزینه ثبت اطلاعات وکلا طبق تعرفه در منوی بالای صفحه قابل مشاهده می باشد. 

اطلاعیه های مهم وکیل یاب

باتوجه به درخواست بسیاری از متقاضیان امور حقوقی در مورد معرفی و اطمینان بخشی از عملکرد برخی وکلا، به اطلاع می رسانیم بزودی این سامانه به معرفی دقیق و جزئیات عملکرد وکلای این سامانه خواهد پرداخت تا شما بازدیدکنندگان گرامی بتوانید با اطمینان خاطر پیگیر امور حقوقی خود از طریق وکلای این سامانه باشید.

موسسه حقوقی گواه

موردپسند واقع شود؟
شماره های تماس 02122799225
02122799235
تاریخ عضویت در سامانه 1 سال و 5 ماه پیش
معرفی شده توسط

سوابق تخصصی

موسسه حقوقی

موسسه حقوقی گواه در سال 1383 تاسیس گردیده و با شماره 17880 به ثبت رسیده است و در حال حاضر، بدون اغراق یکی از معتبرترین موسسات حقوقی سطح کشور می باشد که در طول 11 سال سابقه فعالیت، هیچگونه شکایت و نارضایتی نسبت به عملکرد این موسسه و یا اعضای ان در مراجع انتظامی ثبت نگردیده و همین امر موجب گردیده که موکلین و مراجعین محترم با اطمینان و اعتماد به این مجموعه ،با معرفی افراد متقاضی خدمات حقوقی افتخار حضور موکلین بیشتری را نصیب ما نموده و در این راستا رویکرد تخصصی در قبول پرونده های ارجاعی و بهره گیری از وکلای دارای مهارت و سوابق کافی، موجبات اطمینان خاطر موکلین محترم را فراهم نموده است .امیدواریم با یاری خداوند متعال که قاضی اول و اخر اعمال همه ماست بتوانیم در انجام رسالتی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بر عهده داریم و بر ان قسم خورده ایم موفق باشیم .. امین

موقعیت

تهران
قیطریه، تقاطع دولت، ساختمان کیمیا، واحد 7

جزئیات پرونده

شناسه وکیل: 72
بازدید: 2518
اعتبار در سامانه: ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۰۰:۰۰:۰۰

نظرات

مشاوره آنلاین

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق این وب سایت نزد وکیل یاب محفوظ می باشد.